Kelnės. Ką reiktų žinoti?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ne visoms moterims tinka sijonai ir suknelės, todėl gana populiarios yra ir kelnės – universalus, patogus ir išvaizdžiu galintis būti rūbas, kuris anksčiau buvo skirtas tik vyrams, o dabar ne ką mažiau populiarus ir tarp moterų. Taigi, kokios kelnės kokiai situacijai tinka?

Daugelis moterų kelnes laiko kasdieniu drabužiu. Klasikiniai džinsai ar paprastos kelnės tikrai gali būti kasdieniu drabužiu, kuris yra patogus tiek kelionės į darbą metu, tiek pačiame darbe. Su kelnėmis patogu vaikščioti, sėdėti ar bet kaip kitaip judėti, atlikti kitus įprastus veiksmus.

Dažniausiai moteriškos kelnės nelaikomos ypač puošniu drabužiu vakarėlių ar švenčių metu, tačiau kai kurioms moterims jos daug labiau tinka nei ypač puošnios suknios, tačiau reikia suprasti, kad tai turi būti ne šiaip kelnės, o elegantiškos, subtilios ir tvarkingos.

Savaitgalio pasivaikščiojimams gamtoje, laisvalaikiui minant dviračio pedalus puikiai tinka laisvalaikio kelnės, kurios yra kiek laisvesnės, visai nevaržo judesių, kvėpuoja. Tokios kelnės nėra puikios kaip kasdienis drabužis, tačiau neformalioje aplinkoje puikiai tinka ir netgi gali tapti nepakeičiamomis. Pavyzdžiui, su sijonu ar suknele važiuoti dviračiu tikrai nebus taip patogu kaip minti pedalus mūvint laisvalaikiu skirtas, laisvas kelnes.

Kelnės labai vertinamos ir vėjuotomis dienomis, kadangi tuomet nereikia rūpintis, kad vėjo gūsis ims ir kilstels suknelę ar sijoną, be to, daug paprasčiau lipti laiptais, įlipti į viešąjį transportą ar įsėsti į savo automobilį tuomet, kai po lietaus aplink nėra švaru ir sausa.

Tiek laisvalaikio, tiek klasikinės kelnės labiau traukia jaunas merginas, tačiau vis dažniau galima sutikti ir vyresnių moterų pasirinkusių kelnes, o ne sijonus. Greičiausiai čia laimi suvokimas, kad patogumas, komfortas yra daug aukščiau visų įsitikinimų, stereotipų, persekiojančių žmones nuo senų laikų.

Kai kurios kelnės gali būti labiau skirtos lieknesnėms, kitos stambesnėms moterims, tad į tą taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, ypač jei norite atrodyti tikrai gražiai, elegantiškai. Be viso to, kelnės turi derėti ir prie viršutinių rūbų, avalynės ar net rankinės – taip sukuriant geriausią rezultatą, koks tik įmanomas iš turimos aprangos. Žinoma, norint pasiekti tokių rezultatų reikia daug eksperimentuoti, domėtis vyraujančiomis madomis, žinoti, kokios spalvos ir stiliai dera tarpusavyje, o kurių reikėtų vengti. Vienas lengviausių būdų – stebėti kaip rengiasi žymesni žmonės, ką pataria mados žinovai, kurių netrūksta ir Lietuvoje.

Išsirinkus patinkančias kelnes belieka išsirinkti labiau patinkančią jų spalvą, pasirinkti sau tinkamą dydį (nesisprauskite į mažesnį dydį, tai nepadės atsikratyti nereikalingų kilogramų ir nepridės Jums grožio), užsisakyti, apmokėti ir laukti, kol kelnės atvyks Jūsų nurodytų adresu. Daugiau niekuo rūpintis nebereiks, nes tai bus tikrai kokybiškos, patikimos kelnės, kurioms taikoma ir pinigų grąžinimo garantija, tuo atveju, jei vis tik kas nors neįtiks – net jei Jums netiks dydis ar spalva atrodys kiek kitaip nei atrodo žiūrint internetinėje parduotuvėje pro kompiuterio ekraną.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pasidalinkite straipsniu su draugais

Panašūs straipsniai